O mnie

HUHU.PL

Od 2014 roku

HUHU.PL LTD istnieje od 2014 roku jednak nasze doświadczenie związane z pozycjonowaniem i marketingiem w internecie rozpoczęło się 10 lat temu. Swoje usługi kierujemy do osób prywatnych, małych i średnich firm niezależnie od branży czy rejonu ich działania. Większość naszych klientów pochodzi z Trójmiasta, dlatego postanowiliśmy otworzyć przedstawicielstwo w Gdyni.

Jesteśmy otwarci na współpracę, jako nieliczni możemy zaoferować swoje usługi w zamian za udziały lub prowizję od sprzedaży. Aktualnie taki model rozliczenia proponujemy nielicznym, gdyż wymaga to dużego zaufania z obu stron. Wygląda to w ten sposób: Ty nie ponosisz żadnych kosztów a My przygotujemy stronę internetową i zajmiemy się jej promocją w sieci w zamian za ustalony % od udanych transakcji.

Standardowy model rozliczenia jaki proponujemy swoim klientom to abonament miesięczny/stała opłata. Nie rozliczamy się za pozycję w TOP 10 a za konkretne zaplanowane działania marketingowe. Dzięki takiemu systemowi masz pewność, że usługi zostaną wykonane na wysokim poziomie bez spamu i linkowania ze słabych witryn.

Naszym atutem jest sumienność i troska o internetowy wizerunek naszych klientów.

Zaufanie

Dlaczego Ja?

Współpracując ze mną masz pewność, że będę wykonywać usługi profesjonalnie i najlepiej jak tylko potrafię. Prócz pozycjonowania i optymalizacji oferuję szeroko pojęte usługi w internecie – odzyskiwanie utraconych domen, instalacja i zarządzanie serwerami VPS, ograniczenie otrzymywania SPAMu.

Jestem autorem i współwykonawcą takich skryptów jak: system głosowania online z zachowaniem anonimowości, system łączący program księgowy ze stroną www w celu zbierania zgód RODO, system do obsługi zgłoszeń dla firmy z branży PPOŻ.

Posiadam własne serwisy internetowe z różnych branż. Dlatego z łatwością odnajduje się w nowych tematach. Jestem otwarty na współpracę.

Doświadczenie
Lubię To
Odpowiedzialność
Praktyka
Sumienność