O nas

HUHU.PL LTD istnieje od 2014 roku jednak nasze doświadczenie związane z pozycjonowaniem i marketingiem w internecie rozpoczęło się 10 lat temu. Swoje usługi kierujemy do osób prywatnych, małych i średnich firm niezależnie od branży czy rejonu ich działania. Większość naszych klientów pochodzi z Trójmiasta, dlatego postanowiliśmy otworzyć przedstawicielstwo w Gdyni.

Jesteśmy otwarci na współpracę, jako nieliczni możemy zaoferować swoje usługi w zamian za udziały lub prowizję od sprzedaży. Aktualnie taki model rozliczenia proponujemy nielicznym, gdyż wymaga to dużego zaufania z obu stron. Wygląda to w ten sposób: Ty nie ponosisz żadnych kosztów a My przygotujemy stronę internetową i zajmiemy się jej promocją w sieci w zamian za ustalony % od udanych transakcji.

Standardowy model rozliczenia jaki proponujemy swoim klientom to abonament miesięczny/stała opłata. Nie rozliczamy się za pozycję w TOP 10 a za konkretne zaplanowane działania marketingowe. Dzięki takiemu systemowi masz pewność, że usługi zostaną wykonane na wysokim poziomie bez spamu i linkowania ze słabych witryn.

Naszym atutem jest sumienność i troska o internetowy wizerunek naszych klientów.